UBYTOVÁNÍ nové doby

Vzali jsme to nejlepší z boutique hotelů a jiných inspirativních typů ubytovacích zařízení a spojili to do celku, který vám poskytne luxusní a příjemné ubytování jen pár minut od historického centra Prahy.

GENIUS LOCI

The Viaduct se nachází na pomezí dvou pražských městských čtvrtí – Karlína a Starého Města pražského, v místech, která byla připojena k Praze až v roce 1922, teprve před sto lety. Nachází se na bývalém předměstí sousedícím s městskými hradbami.

Jak se k nám dostanete? Snadno a rychle

Prakticky za rohem od nás se nachází autobusové nádraží Florenc – pro vnitrostátní i mezinárodní linky i přepravu na letiště, jen tři tramvajové zastávky nebo deset minut chůze pak vlakové Masarykovo nádraží, a během pár minut jste díky metru dokonce na hlavním vlakovém nádraží, ze kterého pravidelně jezdí autobusová linka na letiště a zpět.

Co zajímavého objevíte v našem okolí?

V našem okolí, do čtvrt hodiny chůze, najdete opravdové poklady. Ať už se vydáte kterýmkoli směrem. Podél Negrelliho viaduktu, který dal našemu hotelu jméno, můžete dojít až k Vltavě, s výhledem na Hradčany a Letnou. V Karlíně najdete mnoho zajímavých míst, stylových restaurací, ale i památek. Směrem na Žižkov se dostanete až ke kopci Vítkov, ze kterého jsou krásné a stále ještě turisty příliš neokoukané výhledy na Prahu.

A konečně, směrem na Staré Město pražské – do 20 minut se můžete dostat přímo na Staroměstské náměstí a obdivovat tam třeba světoznámý orloj.

V jaké lokalitě jsme?

 

Jsme v pestré a živé lokalitě, na pomezí turistického centra a části města, kterou v příštích letech čeká revitalizace. Někdy se v okolí můžete setkat i se syrovou podobou Prahy, lidi, kteří nejsou uhlazení. A o pár metrů dál narazíte na Muzeum města Prahy s obrovskými historickými a kulturními poklady, Staré Město a luxusní restaurace.

Sterilitu obřích hotelových komplexů u nás nehledejte, jsme v lokalitě, kde je opravdový život. U nás jste ale v bezpečí a klidu.

A ještě, budově hotelu jsme vrátili původní účel, byla totiž původně postavená jako zájezdní hostinec.

Jsme Víc než hotel, JSME váš druhý domov na cestách

Velké a prostorné pokoje s předsíněmi, pohodlné luxusní postele, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce, příjemný a uklidňující tón interiéru, minimalistický styl, ale i klimatizace, pokojová služba nebo možnost si kdykoli v průběhu dne objednat jídlo z vybraných restaurací až na pokoj – to vše tu na vás čeká.
Doufáme, že se u nás budete cítit jako doma.