mňam

Ať už máte chuť na cokoli, kdykoli v průběhu dne, u nás v The Viaduct
máte spousty možností uhasit svůj hlad či žízeň nebo si dát prostě něco dobrého na zub. 

snídaně

Skvělá snídaně je hezký způsob, jak se naladit na tu správnou vlnu po zbytek dne!

Doručíme ji přímo na váš pokoj. Naše 100% organické snídaně k vám dorazí čerstvé a lahodné. Zažijte hned po ránu energetický expresní recept z centra města plný blahodárných ovocných akordů. Máme pro vás působivý počet možností, ze kterých si můžete vybrat.

Objednejte si snídani na následující den přímo ze svého pokoje,
kdykoli do 21. hodiny.  

Snídaňová služba
od 7:00 do 11:00

Objednávky z restaurací: 10:00 – 20:30 každý den

snídaně na pokoj

Snídani pro vás připravíme každý den podle vašeho přání a přesně v ten čas, na který si ji objednáte. To vše přes jednoduchou aplikaci, kterou najdete v tabletu na svém pokoji.

Vybrat si můžete z nejrůznějších možností, přesně podle svého stylu a stravovacích zvyklostí – od smoothie a veganských mixů až po typickou kontinentální nebo anglickou snídani.

Hostům nabízíme pohodlné stravování přímo na pokoji. Můžete se najíst v klidu a pohodlí, aniž byste se museli převléct z pyžama.

Objednání jídla z restaurací

Chcete ochutnat jídla z oblíbených restaurací z pohodlí svého pokoje?

Objednejte si je kdykoli mezi 14. a 21. hodinou. Zajistíme pro vás rozvážkovou službu. V tabletu, který máte ve svém pokoji, najdete menu restaurací z bližšího i vzdálenějšího okolí. Objednejte si přes aplikaci vše, na co máte chuť, a my to pro vás zařídíme.

Co byste dnes rádi ochutnali? Dali byste si českou kuchyni, nebo spíš italskou, asijskou, veganskou nebo třeba hamburgery? To vše tu najdete.

Kurýr doveze jídlo na naši recepci. My přidáme k balíčku od kurýra ještě talíře a příbory. A doneseme vám vše až na pokoj. Až se najíte, stačí nám dát vědět a nádobí i vše ostatní zase odneseme.

Dobrou chuť!